Preskočiť na obsah

Olympijský deň žiakov 1. stupňa ZŠ

Zverejnené 3.6.2024.

Pri príležitosti Hier XXXIII. Olympiády v Paríži a Olympijského dňa, ktorý sa každoročne oslavuje 23. júna, pripravil Slovenský olympijský a športový výbor v spolupráci s Olympijskými klubmi na Slovensku množstvo podujatí. Jedným z nich je aj Olympijský deň pre žiakov ZŠ v okrese Spišská Nová Ves.
Organizátormi športového podujatia, ktoré sa konalo 30. mája 2024 v Smižanoch boli Oddelenie školstva a Spoločný školský úrad Smižany, ZŠ Komenského 3, Smižany, Obec Smižany a Olympijský klub Spiš. Tak ako každý rok, aj tohto ročníka Olympijského dňa žiakov 1. stupňa sa zúčastnili aj naši žiaci, ktorí nás úspešne reprezentovali a vybojovali si krásne umiestnenia – 4 zlaté, 1 striebornú a 2 bronzové medaily! Ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu a blahoželáme!!!