Preskočiť na obsah

10. apríl 2024 – Krajské kolo v rope skippingu

Zverejnené 29.4.2024.

Kategória

V polovici apríla sa v telocvični ZŠ s MŠ Mlynky – Biele Vody uskutočnilo krajské kolo v rope skippingu – v skákaní cez švihadlo. Vyhlasovateľom tejto súťaže je Slovenská rope skippingová asociácia a usporiadateľom pán Ľuboš Odstrčil s manželkou Evou Odstrčilovou v spolupráci so ZŠ s MŠ Mlynky – Biele Vody. Prihlásení súťažiaci zo základných škôl si zmerali sily v kategóriách: 1. Single rope Jump znožmo /30 sekúnd/; 2. Single rope Speed klus / 30 sekúnd/; 3. Single rope Criss Cross vajíčka / 30 sekúnd/; a 4. Švihadlová princezná – princ. Všetkým víťazom, ale aj všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme! Usporiadateľom a všetkým ostatným, ktorí dozerali na bezproblémový priebeh súťaže ďakujeme!