Preskočiť na obsah

Poďakovanie – Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Zverejnené 4.1.2024.

Dobrý deň,

v mene občianskeho združenia Koľko Lásky by sme sa Vám chceli touto cestou čo najsrdečnejšie poďakovať, že sa Základná škola s materskou školou Biele Vody, Mlynky stala dôležitou súčasťou našej zbierky Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok v roku 2023. Aj vďaka Vám bola naša zbierka tento rok úspešná a potešila desaťtisíce seniorov po celom Slovensku. Spoločne sme to dokázali!

Ako malé poďakovanie Vám udeľujeme čestné ocenenie „Škola s dobrým srdcom“. Nech je pre Vás pripomenutím, že aj malá pomoc dokáže naozaj veľa, keď je dlhodobo udržateľná a jednotná. Budeme preto radi, ak sa aj v budúcom roku zapojíte do našich celoročných výziev ako oficiálny partner. Sledujte ich na našom webe www.kolkolasky.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram .

Prajeme Vám, Vašim žiakom a pedagógom požehnané vianočné sviatky v kruhu najbližších, hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky v novom roku!

Silvia Slobodová & Jana Galatová (Koľko Lásky o. z.)